נווט אלינו

יצירה ותפאורה

"דיספובד" המציאה הלכה למעשה את השימוש בחומרים תחליפיים לבד, לשם קישוט או עיצוב מרחבים שונים.

כבר לפני 30 שנים, השתמשה מנהלת העיצוב שלנו ביריעות "אלבד", על מנת לקשט את בית הספר בו למד בנה. התוצאה הרשימה את כל מי שנכנס למבנה.

מאז החלו אנשי חינוך, יוצרים ואנשי מקצוע מתחום הבמה, לעשות שימוש באלבד האיכותי של "דיספובד" לצורך כיסוי אסתטי של חפצים, קירות ולוחות, ולהפוך אותם 

ל"סיפור" בכל פעם מחדש, בהתאם לצורך ואופי האירוע.

גם העוסקים באמנות אימצו את החומרים הנאים, הגמישים והנוחים לעבודה, 

ומייצרים מהם יצירות יפהפיות, צבעוניות ומלאות חן. אין גבול ליצירתיות.

בפעם הבאה שצריך להזמין חומרים לעיצוב, הזמינו רק "דיספובד", ותראו מיד כיצד לוחות 

היצירה מבליטים את הסיפור, נותנים כבוד ליוצרים ומושכים הרבה יותר תשומת לב. 

חומרים איכותיים יותר נראים טוב יותר

על מנת לשוות למרחב אופי ורוח מתאימים, יש צורך בחומר איכותי, עמיד, עם צפיפות נכונה ואחידה, שאינו מתפורר ואינו שקוף מדי. חומר זול ייראה רע ויעביר רושם דל.

האלבד הרך והנעים של "דיספובד" נראה מצוין על כל לוח, קיר או במה.

ניתן להשתמש בו גם ליצירת מיצגים במרחב, קישוטים וכמובן תלבושות – בקלות רבה. הצבעים מלאי חיים, החומר גמיש ונוח לעבודה וכל זאת בעלות נמוכה משמעותית משל בד ארוג.

לקוחותינו מעדיפים אותנו משום שצבעי האלבד ואיכותו אינם משתנים מהזמנה להזמנה. אנו החברה היחידה שניתן לסמוך על איכות המוצר שלה, ועל קו הייצור שלה. אנחנו עקביים ומאפשרים לכם לא להיות מופתעים בהזמנה הבאה...

תוכלו לבחור מתוך כ- 30 צבעים וכ- 40 הדפסים.

אל-בד עבה במיוחד – מוצרי Heavy Duty:

אנו מספקים אלבד בגרסה עבה פי שניים מהרגיל, המשמש כרקע לבמות, כיסויים ועיטוף חפצים בגדלים שונים. מוצר זה עמיד יותר, ועם צבעים עשירים יותר, לבחירתכם 10 צבעים נפוצים. 

לקוחותינו בתחומים אלה הם ספקי ציוד יצירה מובילים למוסדות חינוך, תנועות נוער, מרכזי חוגים וחנויות לאמנות ויצירה.

ל"דיספובד" קהל לקוחות נאמן מתחום הקמת במות ותפאורות, מעצבי תפאורות, במות ואירועים. גם סטייליסטים של חללים ושטחים ציבוריים כמו תערוכות, טקסים וכנסים, משתמשים במוצרינו. בנוסף אנו גאים לייצר את החומר המועדף על מעצבי חנויות, קניונים וחלונות ראווה.