נווט אלינו

אירוח ואירועים

עולם האירוח והאירועים נדרש לתחליפי בד מחומרים בעלי מראה מרשים ונאה, ומאידך איכותיים ובמיוחד. "דיספובד" היא החברה הוותיקה והמובילה בייצור מפות שולחן וכיסויים לעולם האירוח, ומשרתת מגוון לקוחות מוסדיים, קמעונאיים ומקצועיים מתחום ארגון האירועים. 

את מוצרי "דיספובד" תמצאו אצל ספקי החומרים לענף עיצוב האירועים, מהם רוכשים  המעצבים ומתכנני האירועים. להם אנו מספקים מגוון רחב של "אלבד" צבעוני, חלק או  מודפס לכיסוי שולחנות ולסקרטינג. 

מעצבי אירועים יוצרים בעזרת מוצרינו אירועי נושא, או משתמשים ביריעות אלבד ליצירת האווירה ולהשלמת מראה האירוע, עד לעיצוב מושלם של המרחב.

החנויות מעדיפות "דיספובד" 

גם אנשים פרטיים משתמשים במוצרינו : ניתן למצוא מפות לשימוש בייתי מתוצרינו, תחת שמות מותגים שונים, בנקודות מכירה קמעונאיות בכל הארץ. בעיקר בחנויות לעיצוב ולכלים חד פעמיים. מפות השולחן הידועות של "דיספובד" נמכרות במגוון הדפסים, צבעים וגדלים.

אם אתם מקיימים ארוחות ואירועים בביתכם, תוכלו לקבל מוצר איכותי יותר ולהשתמש  במגוון המפות הרחב שלנו, ליצירת אווירה שמשנה כל אירוע, קטן כגדול, ובעיקר צבע ייחודי שהופך את האירוע לייחודי.

כל אירוע מתחיל בשולחן - מפות לעיצוב מרהיב

ל"דיספובד" מגוון פתרונות בתחום מפות השולחן. 

אנחנו מאמינים כי אירוע מושלם מתחיל באיכות החומר. 

בחנויות לעיצוב הבית ולכלים חד פעמיים, תוכלו למצוא מפות שולחן במגוון בדי איכות, 

כל זאת בקשת של 30  צבעים, וב- 40 הדפסים בלעדיים. 

לעיצוב שולחן בלתי נשכח פותחו  ב"דיספובד" שני מוצרי על : 

מפת "משי" TM - מפת השולחן הידועה והמובילה בישראל, בשל תכונותיה הייחודיות : חוזק החומר, אטימות לנוזלים, מעוצבת ומרשימה בעלת מגע נעים במיוחד.

ומפת "בריזה" TM מפה ייעודית ייחודית לשולחנות מתקפלים ושולחנות פיקניק.

המפה הייחודית מאפשרת הצמדה לפינות השולחן, ובכך מונעת את הצורך בהצמדת המפה באמצעים שונים ומשונים. עם "בריזה" הרוח אינה מפריעה : ניתן ליהנות ממראה שולחן יפה ומסודר, כל זמן האירוע.  

מייפים ומסגננים כל אירוע  

כל לקוח מתחום האירועים והעיצוב יודע ש"דיספובד" מעניקה את המענה הרחב ביותר. אנו מאפשרים לכל לקוח להזמין "מוצר תפור" במלוא המשמעות, לפי מידה וסגנון, ובהתאמה מושלמת לאירוע. אנו מספקים אל-בד בחיתוך לפי מידה מבוקשת, תפירה במידת הצורך, וגלגול המוצר לאורך או לרוחב לנוחותכם.

מוצרי העיצוב והאירועים מיוצרים בהתאמה מלאה לדרישות לקוחותינו, ששבים ורוכשים מאתנו במשך שנים.

בעלי עסקים מתחום מכירת כלים וציוד לאירועים, וגם מעצבי אירועים יודעים שאין טעם לחפש במקום אחר.

ב"דיספובד" תמצאו מפות שולחן ארוזות במגוון חיתוכים וגדלים, מפות בגלילים וראנרים.

המפות הייחודיות שלנו : 

מפת "משי" TM הידועה באיכותה, מודפסת ואטומה לנוזלים, ומפת "בריזה" – לאירועים שמתקיימים מתחת לכיפת השמיים מצילה כל אירוע.